Pro Choice Small Breed Hair&Skin Somonlu Köpek Maması 3 Kg (8681465601579)

0,00
Marka : Prochoice
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺81,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺64,80(KDV Dahil)
Barkod : 8681465601579
₺8,34 'den başlayan taksitlerle
Adana İçi Eve Teslimat

Ürün İçeriği

Kurutulmuş balık proteini (%32), somon yağı (%6), baldo pirinç (%18), mısır, bezelye, bira mayası, harnup, nükleotit maya proteini, kurutulmuş şeker pancarı, mineraller, prebiyotik mannan oligosakkartiler, deniz yosunu, yaban mersini tozu, avize ağacı özütü, pisilyum, kadife çiçeği tozu.

Analiz

Protein %30.00

Yağ %15.00

Ham Kül %8.00

Ham selüloz %2,20

Omega 3 %3,60

Omega 6 %0,75

Vitamin A 30000 IU/kg

Vitamin D3 1800 IU/kg

Vitamin E 480 mg/kg

Vitamin C 240 mg/kg

Bakır Sülfat 15 mg/kg

Çinko Sülfat 80 mg/kg

Çinko şelat 20 mg/kg

Manganez Sülfat 27 mg/kg

Selenium selenit 0,26 mg/kg

Glukozamin 1000 mg/kg

Kondroitin 700 mg/kg

Niyasin 24 mg/kg

Deniz yosunu: Sindirimi ve sindirim sistemindeki sağlıklı bakterilerin oluşumunu destekleyen yıllarca insanlar için kullanılan doğal bir prebiyotiktir. Organik yapısı nedeni ile demir, manganez ve iyot gibi doğal mineraller açısından zengin bir kaynaktır.

Yaban Mersini Tozu: İnsanların beslenmesinde "süper gıda" olarak bilinen ve vücudun doğal bağışıklığını kuvvetlendirerek uzun ömrü desteklediği ve yaşlanmayı geciktirdiği düşünülen Oligomerik Proantosiyanid (OPC) antioksidanlarının doğal kaynağıdır.

Yukka Özütü: Saponinler bakımından zengin kurutulmuş bir bitki özüdür.Yapısındaki saponinler, amonyak ve sindirim ürünlerini yüksek, kokusu ile bağlayarak dışkı kokusunu azaltır.

Pisilyum: Pisilyum, plantago bitkisinden elde edilen çekirdek kabuğudur konsatre bir çözünülebilir lif kaynağıdır.Bu nedenle sindirimi destekler kontrollü enerji çıkışı sağlar.Ayrıca,ağır metaller ve toksin gibi zararlı maddelere bağlayarak sindirim sisteminden dışkı yoluyla atılmalarını sağladığı düşünülmektedir.

Kadife Çiçeği Tozu: Kadife çiçeği, güçlü antioksidan olan karotenoid lutein içerir.Lutein, göz sağlığını desteklemek için önemlidir ve son zamanlarda cilt problemlerini iyileştirici etkisi ortaya çıkarılmıştır.Bir antioksidan olarak yaban mersini gibi Oligomerik Proantosiyanid (OPC)' lerine benzer şekilde serbest radikal üretimini azaltmaya yardımcı olur.

Yukka Özütü:Saponinler bakımından zengin kurutulmuş bir bitki özüdür.Yapısındaki saponinler, amonyak ve sindirim ürünlerini yüksek kokusu ile bağlayarak dışkı kokusunu azaltır.

Kızılcık Tozu: Kızılcık, Oli,gomerik Proantosiyanid (OPC) adı verilen ve vücuda zararlı serbest radikalleri nötr hale getirme etkisi olan toz metabolik antioksidan içerir.C ve E vitaminlerinden bir kaç kat etkilidir. Bu şekilde böbrek ve karaciğer hasarını azaltmaya yardımcı olur, doğurganlığı ve uzun yaşamı destekler.

Benzer Ürünler
///---Wp sipariş Kodu ///izleyici
Çerez Kullanımı