Temassız Teslimat: Siparişiniz ELden Değil Kapınıza Asılarak Teslim Edilsin!

Hills Sterilised Tavuklu Kısırlaştırılmış Kedi Maması 100Gr (81904692419)

0,00
Marka : Hill's
Fiyat : ₺5,00(KDV Dahil)
Barkod : 81904692419
₺0,64 'den başlayan taksitlerle
Tüm Kampanyalar

Hills Sterilised Tavuklu Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması

Kısırlaştırılmış kediler 3 kat daha fazla kilolu hale gelmeye ve üriner sistem problemi oluşturmaya yatkınlık gösterirler. 

Hill's™ Science Plan™ Sterilised Cat Young Adult Chicken kısırlaştırılmış kedilerin ihtiyaçlarını karşılar. Klinik olarak kanıtlanmış antioksidanlar ve ve eşsiz kilo kontrolü formülü ile özel olarak formüle edilmiştir. 

Temel Faydaları:

Evcil hayvanlarınızın yaşamını dönüştüren, etkisi klinik olarak kanıtlanmış mama.Kısırlaştırılmış kediler 3 kat daha fazla kilolu hale gelmeye ve üriner sistem problemi oluşturmaya yatkınlık gösterirler. Hill's™ Science Plan™ Sterilised Cat Young Adult Chicken kısırlaştırılmış kedilerin ihtiyaçlarını karşılar. Klinik olarak kanıtlanmış antioksidanlar ve ve eşsiz kilo kontrolü formülü ile özel olarak formüle edilmiştir. 
Yağ yakımını ve kas oluşumu için eşsiz WMF (kilo kontrolü formülü
Üriner sistem sağlığını destekleyen kontrollü mineral seviyeleri İdeal besin maddesi emilimi için yüksek sindirilebilirliğe sahip içeriklerÜstün lezzet için yüksek kaliteye sahip içerikler. 100 % memnuniyet garantisi 

Ürün İçeriği:
Yüksek kaliteli protein ve özenle hazırlanmış malzemeler.Tavuklu (32%): Mısır, kanatlı eti unu, mısır gluteni unu, hayvansal yağ, mineraller, balık yağı, L-lizin, digest, DL-metiyonin, L-karnitin, pirinç, taurin, vitaminler ve iz elementler. 

Beslenme Önerisi:

Bu mamayı ilk kez mi kullanıyorsunuz? 7 günlük süreçte eski mama ile yeni mamayı, yeni mama miktarını yavaşça arttırarak veriniz. Her zaman kedinizin ulaşabileceği bir yerde temiz ve taze su bulundurunuz

Vücut Ağırlığı (kg)

Günlük Verilecek Miktar (gr)

2

25-40 gr

3

35-50 gr

4

45-65 gr

5

55-75 gr

6

65-85 gr

7+

11/kg

Mama miktarının, ideal vücut ağırlığını koruyacak şekilde ayarlama yöntemi.Bu aralıklar yalnız bir başlangıç noktasıdır çünkü evcil hayvanların ihtiyaçları değişiklik gösterir1. Verilecek miktarı ideal vücut ağırlığına göre ayarlayınız.

///izleyici
Çerez Kullanımı