DOGGİE DOKUMA SOFTLU SADE BOYUN TASMASI MAVİ 3,0 X 55 CM (8680782109829)

0,00
Marka : Doggydolly
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺44,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺35,20(KDV Dahil)
Barkod : 8680782109829
₺4,53 'den başlayan taksitlerle
Adana İçi Eve Teslimat

Doggie Dokuma Softlu Sade Boyun Tasması Mavi 3,0 X 55 cm

TEKNİK BİLGİLER

DERİ ÜRÜNLERİMİZ : Bitkisel işlenti ile işlenmiş, yüksek mukavemetli, belli oranda su geçirmezlik özelliği bulunan, 1.sınıf hakiki deridir.Paslanmaz krom kaplama metal aksesuarlı ve kaliteli işçilik ile doggie garantisinde üretilmiştir.
DOKUMA ÜRÜNLERİMİZ : Yüksek mukavemetli dokumadan, paslanmaz nikel kaplama metal aksesuarlı ve kaliteli işçilik ile doggie garantisinde üretilmiştir.
Deri ve dokuma ürünlerimizin alt kısmında evcil hayvanlarınızın boynuna zarar vermeyen yumuşak doku kullanılmıştır.
Boy ölçüleri:
Ürün isimlerinin devamında yazan ilk kısım genişliği, ikinci kısım ise uzunluğu ifade etmektedir.
---Köpek tasmaları için genişliği---;
• 1.5 cm olanlarda: Tasmayı orta delikten taktığımızda, tasma uzunluğundan 5 cm daha kısa şekilde net ölçü vermektedir, ilk ve son delikler için uzama kısalma payı ise ∓ 3 cm şeklindedir.
• 2 cm olanlarda: Tasmayı orta delikten taktığımızda, tasma uzunluğundan 7 cm daha kısa şekilde net ölçü vermektedir, ilk ve son delikler için uzama kısalma payı ise ∓ 3 cm şeklindedir.
• 2.5 cm olanlarda: Tasmayı orta delikten taktığımızda, tasma uzunluğundan 9 cm daha kısa şekilde net ölçü vermektedir, ilk ve son delikler için uzama kısalma payı ise ∓ 5 cm şeklindedir.
• 3 cm olanlarda: Tasmayı orta delikten taktığımızda, tasma uzunluğundan 10 cm daha kısa şekilde net ölçü vermektedir, ilk ve son delikler için uzama kısalma payı ise ∓ 5 cm şeklindedir.
• 3.5 cm olanlarda: Tasmayı orta delikten taktığımızda, tasma uzunluğundan 12 cm daha kısa şekilde net ölçü vermektedir, ilk ve son delikler için uzama kısalma payı ise ∓ 5 cm şeklindedir.
• 4 cm olanlarda: Tasmayı orta delikten taktığımızda, tasma uzunluğundan 13 cm daha kısa şekilde net ölçü vermektedir, ilk ve son delikler için uzama kısalma payı ise ∓ 5 cm şeklindedir.
• 5 cm olanlarda: Tasmayı orta delikten taktığımızda, tasma uzunluğundan 15 cm daha kısa şekilde net ölçü vermektedir, ilk ve son delikler için uzama kısalma payı ise ∓ 5 cm şeklindedir.
• 6 cm olanlarda: Tasmayı orta delikten taktığımızda, tasma uzunluğundan 17 cm daha kısa şekilde net ölçü vermektedir, ilk ve son delikler için uzama kısalma payı ise ∓ 5 cm şeklindedir.


Not: Deri ürünlerinizi uzun ömürlü kullanmak için ay da bir nemli bezle silinip, badem yağı veya ayakkabı parlatıcıları ile siliniz.
Not: Dokuma ürünlerinizi uzun ömürlü kullanmak için ay da bir nemli bezle silip temizleyiniz.
///---Wp sipariş Kodu ///izleyici
Çerez Kullanımı