DERMALEEN SAMPUAN 3'ü 1 Arada 250 ML (3101234567899)

0,00
Marka : Bayer
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺75,00
İndirimli : ₺60,00
Barkod : 3101234567899
* ₺7,72 'den başlayan taksitlerle
Adana İçi Eve Teslimat

Dermaleen Dermatolojik Köpek Şampuanı 250 ml

Dermaleen Dermatolojik Köpek Şampuanı 250 ml.

Dermalen Köpekler İçin Temizleyici, Kaşıntı ve Tahriş Giderici, Antiseptik ve Anti İrritan Şampuan

 

Köpeklerde kullanılmaya mahsus, temizleyici, kaşıntı ve tahriş giderici, antiseptik ve anti irritan şampuanda bulunan Bronopol (2-bromo ? 2-nitropropan ? 1,3 diol) ve Unikon A-22 (diklorobenzil alkol) antibakteriyel ve antifungal ve vücut kokularını giderici etkilere sahiptirler. Sedaplant Richter, altı çeşit bitkiden elde edilen bir herbal hülasa olup, ayrıca yangı giderici özel maddelerle (üre ve bir üre derivatı) takviye edilmiştir. Deri tahrişlerini ve kaşıntıyı giderici, yangı azaltıcı, granulasyon ve epitelyumizasyon hızlandırıcı etkilere sahiptir. Yangılanmış ve tahriş olmuş deriyi rahatlatır. Biosulfur Fluid anti seborrik, keratolitik, keratoplastik ve antiparaziter etkilere sahiptir. Deri döküntülerinin ve kepeğin temizlenmesine yardımcı olur.
Kullanım Amacı:
Normal köpeklerde: Yıkama, temizlik, derinin yumuşaklık ve parlaklığının korunması için kullanılır.
Deri hastalıklarında: Kaşıntı giderici, yangı ve tahriş azaltıcı, antiseborrik, antiseptik, antifungal, koku giderici, granulasyon ve epitelizasyon hızlandırıcı amaçlarla, yardımcı bir tedavi aracı olarak kullanılır.
Kullanılmasının sakıncalı olduğu bir hal yoktur. İstenmeyen yan etkisi yoktur. Çok aşırı uygulamalar kıl dökülmesine neden olabilir. Diğer ilaçlarla fizikokimyasal ve farmakolojik geçimsizliği yoktur.
Kullanılış Şekli:
Haricen kullanılır. Veteriner Hekim tarafından başka şekilde tavsiye edilmediği taktirde, deri ve kıllar sıcak su ile ıslatılır, gözlere ve kulaklara temas etmeyecek şekilde vücudun her tarafına, özellikle hastalıklı bölgelere, elle ovuşturulup köpürtülerek deriye iyice nüfuz edecek şekilde tatbik edilir. İyice durulanır. 14?21 gün aralıklarla veya veteriner hekimin tavsiyesine göre tatbikat tekrarlanır.
Bileşimi:
Temizleyici, deri ve kıllara yumuşaklık ve parlaklık sağlayıcı maddelere ilaveten, çeşitli deri hastalıklarının tedavisine yardımcı olan, aşağıdaki etkin maddeleri içermektedir.
Bronopol                 %0,2 w/v
Unikon A-22            %0,05 w/v
Sedaplant Richter     %1,0 w/v
Biosulfur Fluid          %1,0 w/v

Benzer Ürünler
///---Wp sipariş Kodu ///izleyici
Çerez Kullanımı