Dermacumin Kedi Köpek Besin Takviyesi 100g (8681863412333)

0,00
Marka : Dermacumin
İndirim Oranı : %24 İndirim
Fiyat : ₺170,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺130,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681863412333
₺14,91 'den başlayan taksitlerle
Tüm Kampanyalar stok bilgisi

DERMACUMIN 100 gr

  SKT: 03/22

Dermacumin

Tüy dökülmesi, Bağışıklık güçlendirici, Kedi ve Köpekler için

 

 

Dermacumin kedi ve köpeklerde her 10 kg canlı ağırlığa günde 2 ml olarak kullanılır.

Allopesi, Atopy, Atopik Dermatit, Mantar enfeksiyonları, Otoimmun dermatitlerde (Petimmun ile birlikte),  Kronik dermatitlerde (Retino A ile birlikte) kullanılır.

Ilıman ve sıcak iklimlerde; Balkanlar, Kuzey Afrika, Ortadoğu ve Hindistan’da yabani veya kültür olarak yetiştirilir.

Köpek ve kedilerin allopesi, atopy, atopic dermatitis, egzema, acne, psoriasis, fungal deri hastalıkların tedavisine  destek olarak kullanılır.

Çörek otu bir Janus kinase inhibitörüdür.

25-OH-D3 güncel literatürlerde belirtildiği şekliyle Prehormon olarak değerlendirilmektedir.

Otoimmun, alerjik, tümöral, farklı enfeksiyöz ve metabolik hastalıklarda D vitamini yetersizlikleriyle karşılaşılmakta,  destek tedavi olarak verilmemesi durumunda hayati durumlarla karşılaşılabilmektedir.

Antienfeksiyöz, Anti-inflamatuvar, Anti-trombotik, Anti-aging özelliklerinden ve bağışıklık sistemi desteklenmesi için enfeksiyöz hastalıklar, metabolik hastalıklar, allopesiler, atopik dermatitis, hipersensitivite reaksiyonu hastalıklarında D vitamini komplementer tedavinin önemli unsurlarındandır.

İçermiş olduğu Gamma linoleik asid, L-triptofan, uçucu yağ asitleri, vitamin, mineraller ile bağışıklık sistemini desteklediği gibi atopy, atopik dermatit gibi farklı deri hastalıklarında, gastro-intestinal hastalıklarda, diabetes mellitus’ta, diğer bazı metabolik hastalıklarda komplementer tedavide öne çıkmaktadır.

Hint safranı olarak bilinen Curcuma longa (diferulomethane) Anavatanı Güney Asya’dır. Anti inflamatuvar aktivitesini bazı sitokinlerin salınımını engelleyerek sağlayan Curcuma Longa fosforilasyon reaksiyonunda önemli bir rolü olan ve doku hasarı sonrası çok kısa sürede salınan fosforilaz kinaz’ın seçici bir inhibitörüdür. Yanı sıra Janus Kinase (Jak2-stat) inhibitörü olan curcumin  Antiinflamatuvar özelliği ile birlikte , kronik kaşıntıda deride biriken demiri tutarak  Anti-puriritik (kaşıntı giderici) rol üstlenmektedir.

Atopy, atopik dermatit,allopesi, egzama, acne, psoriasis, fungal deri hastalıklarının tedavisine destek olarak kullanılır.

The European Scientific Cooperative on Phytotheraphy (ESCOP) Alman E komisyonunca  onaylanmıştır.

İndirimli Ürünler
Çerez Kullanımı