Beaphar Calming Collar Sakinleştirici Kedi Tasması (8711231110902)

0,00
Marka : Beaphar
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺55,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺49,50(KDV Dahil)
Barkod : 8711231110902
* ₺6,37 'den başlayan taksitlerle

Tasmayı kullanmaya hazır olana dek zarfı açmayınız. Kedinizin boynu ve tasmanın arasında iki parmak kalacak şekilde tasmanın takıldığından emin olun. Tasma büyüme evresindeki bir kediye takılır ise tasma sıkılığını düzenli olarak tekrar kontrol etmeniz gerekmektedir. Tasma takıldıktan sonra arta kalan fazlalığı kesip çöpe atabilirsiniz.

Beaphar Calming Sakinleştirici Kedi Tasması

Tüm Irk ve Yaşlardaki Kedilerin Stresli Durumlardan Kaynaklanan Problem Davranışlarının 4-5 Haftalık Bir Süre İçerisinde Yavaşça Salınan Doğal içeriğiyle Ortadan Kaldırılmasına Yardımcı Olur. Uzun Süre Etkili Olan Bu Tasma Yaklaşık 1 Saat içerisinde Kedinizin Sakinleşmesini,Rahatlamasını ve Davranış Problemlerinin Azalmasını Sağlar. Bu Özellikle Evinde Birden Fazla Evcil Hayvanı Olan Evler için Çok Önemli Olabilir Çünkü Kediler diğer Hayvanlara Karşı Çok Hassastırlar ve Değişken Bir Yapıya Girebilirler.


KULLANIM TALİMATI

Tasmayı kullanmaya hazır olana dek zarfı açmayınız. Kedinizin boynu ve tasmanın arasında iki parmak kalacak şekilde tasmanın takıldığından emin olun. Tasma büyüme evresindeki bir kediye takılır ise tasma sıkılığını düzenli olarak tekrar kontrol etmeniz gerekmektedir. Tasma takıldıktan sonra arta kalan fazlalığı kesip çöpe atabilirsiniz. Tasmanın aktif olarak kalması için önemli olan deriye temas etmesidir. Diğer tasmalarla aynı anda takılmaması önerilir aksi takdirde tasmanın etkisinde azalma görülebilir. Tasma ıslanırsa eğer aktifliğini yitirmez. Kuruduktan sonra tekrar etkisini göstermeye devam eder. Kedinizi şampuan ile yıkamak istiyorsanız eğer, tasmayı çıkartınız ve kediniz kuruduktan sonra tekrar tasması takınız. Ürünü zarar görmüş deri üzerinde kullanmayınız. 12 haftanın altındaki kediler için kullanımı uygun değildir.


İÇERİK

2-ETHYLHEXYL DIPHENYL PHOSBİTE,LINALOOL,LAVADIN YAĞI.

Allerjik reaksiyon oluşturabilir.

Benzer Ürünler
Etiketler
Beaphar, Beaphar Calming, Beaphar Calming Collar, Beaphar Calming Collar Sakinleştirici, Beaphar Calming Collar Sakinleştirici Kedi, Beaphar Calming Collar Sakinleştirici Kedi Tasması, Beaphar Calming Collar Sakinleştirici Tasması, Beaphar Calming Collar Kedi, Beaphar Calming Collar Kedi Tasması, Beaphar Calming Collar Tasması, Beaphar Calming Sakinleştirici, Beaphar Calming Sakinleştirici Kedi, Beaphar Calming Sakinleştirici Kedi Tasması, Beaphar Calming Sakinleştirici Tasması, Beaphar Calming Kedi, Beaphar Calming Kedi Tasması, Beaphar Calming Tasması, Beaphar Collar, Beaphar Collar Sakinleştirici, Beaphar Collar Sakinleştirici Kedi, Beaphar Collar Sakinleştirici Kedi Tasması, Beaphar Collar Sakinleştirici Tasması, Beaphar Collar Kedi, Beaphar Collar Kedi Tasması, Beaphar Collar Tasması, Beaphar Sakinleştirici, Beaphar Sakinleştirici Kedi, Beaphar Sakinleştirici Kedi Tasması, Beaphar Sakinleştirici Tasması, Beaphar Kedi, Beaphar Kedi Tasması, Beaphar Tasması, Calming, Calming Collar, Calming Collar Sakinleştirici, Calming Collar Sakinleştirici Kedi, Calming Collar Sakinleştirici Kedi Tasması, Calming Collar Sakinleştirici Tasması, Calming Collar Kedi, Calming Collar Kedi Tasması, Calming Collar Tasması, Calming Sakinleştirici, Calming Sakinleştirici Kedi, Calming Sakinleştirici Kedi Tasması, Calming Sakinleştirici Tasması, Calming Kedi, Calming Kedi Tasması, Calming Tasması, Collar, Collar Sakinleştirici, Collar Sakinleştirici Kedi, Collar Sakinleştirici Kedi Tasması, Collar Sakinleştirici Tasması, Collar Kedi, Collar Kedi Tasması, Collar Tasması, Sakinleştirici, Sakinleştirici Kedi, Sakinleştirici Kedi Tasması, Sakinleştirici Tasması, Kedi, Kedi Tasması, Tasması,
///---Wp sipariş Kodu ///izleyici
Çerez Kullanımı